fbpx

BENDROSIOS TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

1. ĮVADAS

1.1. Šios bendrosios taisyklės ir sąlygos („Taisyklės”) reglamentuoja visų „Straivo” platformos („Platforma”) vartotojų teises ir pareigas, įskaitant, bet neapsiribojant, lankytojus, pirkėjus ir pardavėjus.

1.2. Visi vartotojai, naudojantys „Straivo” platformą, privalo laikytis šių Taisyklių ir visų kitų galiojančių platformos taisyklių ir sąlygų.

2. STRAIVO KAIP TARPININKAS

2.1. „Straivo” yra tik tarpininkas tarp „Pardavėjo” (sporto trenerio) ir „Pirkėjo” (lankytojo) pirkimų ir mokėjimų procese.

2.2. „Straivo” nekuria, nekontroliuoja ir neatsako už parduodamų produktų (įskaitant sporto programas ir mitybos planus) kokybę ar sukūrimą.

2.3. Visą atsakomybę už produktų kokybę ir atitiktį užtikrina „Pardavėjas”.

3. ATSILIEPIMAI IR PRETENSIJOS

3.1. Vartotojai supranta ir sutinka, kad visi atsiliepimai, pretenzijos ir ginčai dėl produktų turi būti tiesiogiai sprendžiami su „Pardavėju”. „Straivo” neturi atsakomybės už šiuos klausimus.

4. PASLAUGŲ RIBOJIMAS

4.1. „Straivo” platforma turi teisę sustabdyti ar nutraukti bet kurio vartotojo prieigą prie paslaugų ar produktų naudojant platformą, jei pastebima šių Taisyklių ar kitų taisyklių pažeidimų.

5. ASMENINIAI DUOMENYS

5.1. Vartotojai sutinka, kad jų asmens duomenys gali būti tvarkomi pagal galiojančius duomenų apsaugos teisės aktus ir naudojami tik platformos tikslais. Plačiau: Privatumo politika

6. GALIOJIMO LAIKOTARPIS

6.1. Šios Taisyklės galios nuo jūsų sutikimo su jomis momento ir tęsis tol, kol naudosite „Straivo” platformą.

7. TEISĖS AKTAI

7.1. Šios Taisyklės ir sąlygos yra pagrįstos Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Pasiruošę pokyčiui?

Susisiekime ir pakalbėkime kaip.

Jūsų užklausa

  Geriau el. paštu?

  [email protected]

  Mūsų ofisas

  M projektu valdymas
  306207592

  +37062036696
  Vilniaus g. 213, Šiauliai