fbpx

Pirkimo sąlygos

Šios pirkimo sąlygos („Sąlygos”) sudaro neatsiejamą priedą prie jūsų pirkimo sutarties su sporto treneriu („Pardavėjas”) per „Straivo” platformą. Perskaitykite šias sąlygas atidžiai prieš pasirašydami pirkimo sutartį. Jūsų naudojimasis „Straivo” platforma ir pirkimas per ją patvirtina, kad sutinkate su šiomis sąlygomis.

1. STRAIVO KAIP TARPININKAS

1.1. „Straivo” platforma yra tik tarpininkas tarp jūsų („Pirkėjas”) ir „Pardavėjo” jūsų sporto programos ar mitybos plano pirkimo ir mokėjimo proceso metu.

1.2. Jūs suprantate ir sutinkate, kad „Straivo” neturi jokios atsakomybės už parduodamų produktų (įskaitant sporto programas ir mitybos planus) kokybę, turinį ar sukūrimą.

2. MOKĖJIMAI

2.1. Mokėjimai už Produktus atliekami per „Straivo” platformą pagal Pardavėjo nurodytus mokėjimo metodus.

2.2. Jūs suprantate ir sutinkate, kad „Straivo” surinkęs mokėjimus yra atsakingas už mokėjimų perduodimą Pardavėjui, bet neturi atsakomybės už Produktų kokybę, turinį ar sukūrimą.

3. GRĄŽINIMAI IR PRETENSIJOS

3.1. Jūs suprantate ir sutinkate, kad visi grąžinimai ar pretenzijos dėl Produktų kokybės, turinio ar sukūrimo turi būti teikiami tiesiogiai sporto treneriui, kuris yra atsakingas už konkrečią Programą.

3.2. „Straivo” neturi atsakomybės už Produktų grąžinimus ar pretenzijas ir negali būti laikoma atsakinga už šiuos klausimus.

4. NAUDOJIMOSI APRIBOJIMAS

4.1. „Straivo” platforma turi teisę nutraukti jūsų prieigą prie paslaugų ar Produktų, jei pažeisite šias Sąlygas arba kitas platformos taisykles.

5. ASMENINIAI DUOMENYS

5.1. Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi pagal galiojančius duomenų apsaugos teisės aktus ir naudojami tik šios Sutarties tikslais. Plačiau: Privatumo politika.

6. GALIOJIMO LAIKOTARPIS

6.1. Šios Sąlygos yra galios nuo jūsų sutikimo su jomis momento ir tęsis tol, kol naudosite „Straivo” platformą.

Šios Sąlygos yra sudaromos elektroniniu būdu ir turi teisinės galios jėgą tarsi būtų pasirašytos ranka.

Pasiruošę pokyčiui?

Susisiekime ir pakalbėkime kaip.

Jūsų užklausa

  Geriau el. paštu?

  [email protected]

  Mūsų ofisas

  M projektu valdymas
  306207592

  +37062036696
  Vilniaus g. 213, Šiauliai