fbpx

Kaip veikia?

Kaip sukurti ir pardavinėti sporto programas Straivo sistemoje:

1. Sudaromas sporto pratimų sąrašas: Sporto treneriai, kurie nori kurti savo sporto programas, pradžioje sudaro sporto pratimų sąrašą. Šis sąrašas apima skirtingus pratimus ir veiksmus, kuriuos jie planuoja įtraukti į savo sporto programas. Pratimai gali būti suskirstyti pagal skirtingus kategorijas, pavyzdžiui, aerobinius pratimus, jėgos treniruotes, riešutų tempimus ir kt.


2. Sukuriamos sporto programos bei nurodomos sporto dienos: Remiantis sudarytu pratimų sąrašu, sporto treneriai kurią sporto programas, kuriose nurodo, kaip rengti treniruotes per konkretų laikotarpį. Programose nustatoma, kokie pratimai bus atliekami kiekvieną treniruotės dieną, ir kaip jos turi progresuoti per visą programos laikotarpį. Tai gali būti savaitės, mėnesio ar ilgesnės programos.


3. Dienoms priskiriami sudaryti pratimų sąrašai bei nurodomi pakartojimų skaičiai, poilsis: Sporto programos nusidažo dienos yra priskiriamos sudarytiems pratimų sąrašams. Kiekviena diena gali turėti skirtingus pratimus ir intensyvumą, priklausomai nuo trenerio sukurtos programos. Taip pat nurodomi pratimų pakartojimų skaičiai, nustatomas pratimų tempas ir poilsio laikas tarp pratimų, kad būtų užtikrinta veiksminga ir saugi treniruotė.


4. Sukuriate prekes nurodydami kainą bei kurią sporto programą pardavinėsite: Sporto treneriai turi galimybę sukurti savo sporto programas ir pateikti jas kaip prekes tinklalapyje, pvz., Straivo.com. Kiekvienai sporto programai yra nustatoma kaina, kuri atitinka jos turinio, trukmės ir sudėtingumo lygį. Lankytojai, apsilankę tinklalapyje, gali peržiūrėti turimas sporto programas, jų aprašymus ir kainas, ir pasirinkti tai, kas atitinka jų poreikius ir tikslus.


5. Lankytojai nusipirkę sporto programą galės iš karto pradėti sportuoti, o jūs gausite pinigus: Lankytojai, rasti tinkamą sporto programą ir apmokėję už ją, gali iš karto pradėti atlikti sporto pratimus, nes turinys yra jiems prieinamas jų asmeninėje sąskaitoje. Sporto treneriai, pardavę savo sporto programas, gauna atitinkamą pajamą, atsižvelgiant į nustatytą komisinį mokestį ir pardavimo kainą.

Visa ši sistema leidžia sporto treneriams pasiekti didesnį auditoriją, pasidalinti savo sporto žiniomis ir programomis su daugybe lankytojų, tuo pačiu suteikiant lankytojams galimybę pasirinkti iš gausybės sporto programų, atitinkančių jų poreikius ir tikslus.

Pasiruošę pokyčiui?

Susisiekime ir pakalbėkime kaip.

Jūsų užklausa

  Geriau el. paštu?

  [email protected]

  Mūsų ofisas

  M projektu valdymas
  306207592

  +37062036696
  Vilniaus g. 213, Šiauliai